درباره ما

سایت لیمو استور در زمینه آموزش وردپرس و راه اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی فعالیت دارد.

وردپرس چیست ؟

وردپرس نرم‌افزاری تحت وب هست که می‌تواند برای شما یک سایت کامل و جامع راه‌اندازی کند. برترین سیستم مدیریت محتوای جهان که با آن نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین برنامه‌نویسی وب‌سایت ندارید و می‌توانید در عرض پنج دقیقه و کاملاً رایگان سایت خودتان را با آن راه‌اندازی کنید!

درباره لیمو استور

فروشگاه لیمو استور باهدف ایجاد یک مرجع کامل درزمینهٔ وردپرس فارسی از سال ۱۳۹۷ با یک کوله‌بار تجربه قبلی برای یک شروع تازه پا به عرصه وب گذاشت. ما در لیمو استور سعی می‌کنیم به نیازهای شما کاربران عزیز درزمینهٔ کسب‌وکار آنلاین پاسخ دهیم. قصد داریم به شما کمک کنیم تا یک کسب‌وکار اینترنتی پررونق راه‌اندازی کنید.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت زرین پال انجام خواهد شد. این درگاه‌ها از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کنند. همچنین می‌توانید با شرکت تماس گرفته و شماره‌حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

روش تحویل محصول به مشتری 

ما از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می‌کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

روش پشتیبانی محصولات 

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم.

ارائه آپدیت های منظم محصولات 

محصولات ما همیشه آپدیت خواهند شد. شما می‌توانید پس از خرید محصول تا ۶ ماه از بروزرسانی‌های رایگان محصول استفاده کنید. طبیعتا مشکلات محصول طی آپدیت‌ها برطرف خواهد شد و بهبود‌هایی نیز خواهیم داشت.