قالب وردپرس

در بخش قالب وردپرس می‌توانید بهترین قالب وردپرس مناسب سایت خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما استفاده از قالب‌های پیشنهادی فروشگاه تم فارست است.

قالب‌هایی که پیشنهاد می‌کنیم

قالب وردپرس

قالب یا پوسته وردپرس فایلی هست که ظاهر کلی سایت شما را تغییر می‌دهد. به معنای دیگر زمانی که کاربر وارد سایت شما می‌شود با مجموعه‌ای از عناصر روبه‌رو می‌شود که همگی در قالب وردپرس جایگذاری شده‌اند.

پوسته وردپرس شما را از دردسرهای کد نویسی راحت می‌کند و به شما امکاناتی بسیار ساده برای طراحی سایت بدون نیاز به برنامه‌نویسی می‌دهد.

انواع قالب وردپرس

قالب‌‌های بسیار متنوعی در دنیای وردپرس وجود دارند که دارای طراحی‌های بسیار متنوعی میباشند. البته هر یک از قالب‌‌های وردپرس برای کارکرد خاصی طراحی شده و شما باید به نسبت نیاز سایت خود یکی از این پوسته‌‌ها را انتخاب کنید و روی سایت خود فعال کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که برخی از قالب‌ها از جمله قالب اهورا چندمنظوره هستند و برای سایت‌های مختلفی قابل استفاده هستند. اما سایر قالب‌ها دارای کارکرد مشخصی هستند که شما باید قبل از نصب قالب شناخت دقیقی بر روی هر یک از آن‌ها داشته باشید و پس‌ازآن اقدام به فعال کردن قالب روی سایت خود کنید.

به‌طور کلی قالب‌ها به دو دسته رایگان و غیر رایگان تقسیم می‌شوند. پوسته‌های غیر رایگان که به آن‌ها قالب‌های حرفه‌ای نیز گفته می‌شود قابلیت‌های منحصربه‌فردی را در مقایسه با قالب‌های رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.

انتخاب قالب وردپرس مناسب

مهم‌ترین موردی که باید در انتخاب قالب وردپرس مناسب در نظر بگیرید این هست که قالب را مستقیما از سازنده اصلی خریداری کنید.

به هیچ عنوان از قالب‌های فارسی شده یا راست چین شده استفاده نکنید چون با مشکلاتی از قبیل وجود فایل‌های مخرب، مشکلات فارسی و راست‌چین بودن قالب، عدم آپدیت همیشگی و … مواجه خواهید شد.

قالب‌های وردپرسی از جهات بسیار زیادی به کاربرانی که قصد راه‌اندازی یک سایت زیبا را دارند کمک می‌کند. شما با استفاده از قالب‌های وردپرس قادر هستید که جایگذاری محتوای سایت خود مانند مطالب، تصاویر، ویدئوها و تصاویر را به‌دلخواه خود مشخص کنید.

همچنین این امکان را خواهید داشت که روی قالب خود با استفاده از افزونه‌های متعددی که در وردپرس وجود دارد امکانات بی‌نهایت و فوق‌العاده‌ای را اضافه کنید.

علاوه‌بر موارد بالا شما این امکان را دارید که با استفاده از یک قالب مناسب نمایش صحیحی از سایت خود را در دستگاه‌‌های مختلف به‌نمایش در بیاورید. به این مدل قالب‌ها، قالب ریسپانسیو گفته می‌شود.

question